“Yenilikçiler için Dünyanın En İyi İş Yerleri” listesinde bir TÜRK şirket: INVEON

0
328

Bir yazılım firması olan Inveon, Sencer Berrak ve Yomi Kastro tarafından kurulmuştur. Yazılım konusunda oldukça başarılı olan ve başarılı projelere imza atan firma Amerikan aylık iş dergisi Fast Company’de “Yenilikçiler için Dünyanın En İyi İş Yerleri” listesine giren Türkiye’den tek firma olmuştur.

Fast Company’de yer alan listede dünyanın önde gelen firmalarından Amazon, Apple, Netflix ve Spotify gibi isimlerde yer almakta. Listeye buradan ulaşabilirsiniz.

Fast Company dergisi dünya çapında dikkat çeken inovasyonlar ve girişimleri iş dünyasına ve endüstriye yaptığı katkılar ve etkileri ele alarak Yenilikçiler için Dünyanın En İyi İş Yerleri (Best Workplaces for Innovators) listesini hazırlamaktadır. Yazılım, bilgisayar bilimi, biyoteknoloji, eğitim, siber güvenlik, finans ve mühendislik gibi çeşitli sektörlerden seçilen firmalar arasında Türkiye’den tek firma olarak yer alan Inveon, firmalara kurumsal dijital ticaret çözümleri sunmaktadır.

Inveon firmasında yöneticilerin %55’ini kadın yöneticiler oluşturmakta. Ayrıca firma içinde demokratik bir yapı benimsenmiş ve her konuda, çalışanların görev tanımları fark etmeksizin demokratik bir sistem ile kararlar alınıyor.

İnovasyon değerine oldukça önem veren Inveon, çalışan değerlendirme sistemi, Ar-Ge merkezi, yöneticiler için hazırlanmış liderlik programı ve eğitim organizasyonları gibi neredeyse tüm çalışmalarının temelinde İnovasyon değeri yatmaktadır.

İnovasyonlar | Tüm İnovasyon haberleri için bizi takip edebilir, icat ve buluşlarınız için patent alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here