Yeni İş Fikirleri 2019

0
1097
Yeni İş Fikirleri 2019

Yeni İş Fikirleri 2019

2019 yılına girerken bir yılı daha geride bırakıyoruz ve zaman ilerlerdek hayatımıza etki eden bir çok faktörde gelişiyor. Teknoloji gelişiyor, ihtiyaçlar değişiyor. Bu yüzden her zaman yılın trendlerini takip edin ve 2019 yılında karşınıza çıkan bir iş fikiri size ilham verebilir ve başarıyı yakalayabilirsiniz.

Bir işe başlarken oldukça dikkat etmeli ve tüm dip notları aldığınıza emin olmalısınız. Herşeyden önce girmek istediğiniz sektöre emin adımlarla yaklaşmalısınız. Her sektörde artık çeşitlilik mevcut hedef kitleniz iyi belirleyin ve sektördeki boşluğu doldurarak hedef kitlenizin dikatini çekin bu durum rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlamaktadır. Günümüzde insanlar hayallerini takip ediyorlar ve doğru seçimlerle istediği başarıyı yakalayabiliyorlar. Her zaman tutkularını besleyebilecek en iyi başlangıç iş fikirlerini ararlar. 60 yaşında emekli olmak istemiyorlar. Büyük şehirlerde yaşarken yüksek maaş kazanmak yerine mutluluk endeksi arıyorlar.Bu yüzden, her zaman ama para kazanmak olmamalı, para kazanmak demek aynı zamanda daha yüksek bir yaşam kalitesi için özgürce yaşamak demektir.

Bu yüzden sizilere 2019 yılının yeni iş fikirlerini araştırdık ve derledik! Bu yazımızda sizler için Yeni iş fikirleri 2019 yılında nedir ? ayrıca yazımızda ki iş fikirleri uzun vadede takip edildiği takdirde bir çok ilş avantajını beraberinde getirebilir.

Yeni İş Fikirleri 2019 listesi aşağıda sıralanmıştır.

1) Sosyal Medya Yönetimi

Her yıl yazdığımız yeni iş fikirleri listesine mutlaka sosyal medya yönetimi iş fikrini alıyoruz. Çünkü günümüzün en popüler mesleklerinden ve markalaşmaya gitmek isteyen bütün işletmelerin vazgeçilmez bir reklam ayağı olarak bilinmektedir. Ve işletmelerin sosyal medya hesaplarını kaliteli bir şekilde yönetmek için bilgi ve zamanları yoktur. Sosyal medya yönetimi ihtiyacını gidermek için genel olarak ya bir ajans ile anlaşma sağlanır yada bünyelerine bir çalışan alırlar.

Bununla birlikte, bunun pazarlamanın en önemli yönlerinden biri olduğunun farkındalar ve bu bireysel alanda uzmanlaşarak, yerel işletmelere tonlarca değer katabilir ve aynı zamanda özel nakit kazanabilirsiniz.
Sosyal medya yönetiminde başarınızı kanıtlarsanız kısa zamanda müşteri listenizin kısa zamanda artış sağladığını görebilirsiniz. Ayrıca sosyal ağlardaki diğer etkili insanları ve ilerideki kullanıcıları takip ederek en iyi stratejilerini ve modellerini keşfedebilirsiniz. Bu, kesinlikle işletme için en iyi başlangıç fikirlerinizi bu dönemde büyütmenize yardımcı olacaktır.

2) Akıllı Cihaz Onarımı

Tabletler ve akıllı telefonlar gibi bir çok cihaz bu günlerde neredeyse herkesin elinde olduğundan en iyi başlangıç fikirlerinden biri olabilir. Hangi yerden bahsettiğimiz önemli değil, herkes onları kullanıyor. Onlara güveniyorlar. Hatta internette gezinmek, iletişim kurmak ve hatta bir e-ticaret işi yapmak için bile kullanıyorlar . Ardından, bu cihazlar bozulduğunda veya bozulmaya başladığında, bu kişilerin bunları çözmelerine yardımcı olacak birine ihtiyaç duyarlar.

Böylece, akıllı cihazları onarabilir ve dünyanın neresinde olursanız olun gelişen bir işletmeye dönüştürebilirsiniz. Her türlü elektronik akıllı cihazı onarmak için cihaz tamir firmalarından parçaları ve kullanım kitleri için sipariş verebilirsiniz.

Bu süreçte gerçekten başarılı olduktan sonra, suda bozulan telefonlar, kırık ekranlar ve arızalı piller gibi şeyleri birkaç dakika içinde kolayca düzeltebilirsiniz. Bu nedenle, aygıtların onarımı 2019’daki en iyi ve en iyi başlangıç iş fikrinden biridir.

3) Turizm Rehberliği

Bir Turizm ülkesinde yaşıyorsanız ve yabancı diliniz varsa 2019 yılında güzel bir gelir kaynağınız olabilir. Hizmetlerinizi tanıtmak için bir dizi siteye güvenebilirsiniz ve bu hizmetin uygulamaya konmasının maliyeti basit bir yasal veya ticari yapı oluşturmaktan başka bir şey değildir.
Bunu uygulamak için, rehberli turlarınızın en büyük potansiyel izleyiciye ulaşmak için TripAdvisor sitelerde reklam verebilirsiniz. Turunuzun bir bölümünü tanıtmak ve arkadaşlarınızla paylaşmak, görüntülerinizi, Instagram’da yolculuk videolarını yayınlamak ve insanların kolayca bulabilmesi için doğru hashtagleri kullanmak için Facebook’tan canlı bir sunum yapın. Daha fazla etkileşime yol açar ve bu nedenle ilk başlangıçtaki işinizin daha kısa sürede büyümesini sağlayabilirsiniz.

4) Aylık Kutu Hizmeti

Bugün, her türlü dikeyde bir ton aylık “kutu” hizmeti ile kutsandık. Böylece, kendi premium veya premium olmayan kutu servisinizi kolayca oluşturabilir ve sürekli tekrarlayan geliri olan büyük bir işletmeye sahip olabilirsiniz. Bu süreçte, her ay, bu yeni iş fikirlerini kullanarak sektörünüz için geçerli olan tek bir benzersiz kutu elden seçilmiş parçadan göndereceksiniz.

Şarap, kozmetik, gurme yiyecekler, oyuncaklar ve daha pek çok şeyle kutu servisleri de yapabilirsiniz. Bu, bir süreklilik programı oluşturmak için mükemmel bir başlangıç fikridir ve aynı zamanda, diğer benzersiz teklifleri ve diğer yardımcı ürün veya hizmetleri artırabilecek devamlı bir üyelik tabanına sahiptir. Bu nedenle, bu şimdiye kadarki ilk başlangıç iş fikri olarak düşünülebilir.

5) Çevrimiçi Eğitim Kursu

Çevrimiçi kurslar ve öğrenmeler için eğitici içerik oluşturmak şaşırtıcı bir şeydir. İnsanlar bugünlerde interneti kullanarak becerilerini her zaman öğrenmeye ve genişletmeye çalışırlar ve onlara mükemmel bir öğretim materyali sağlarsanız, kursları için büyük bir destek alırlar. Bu şekilde, bu yeni iş fikirlerinden biri olabilir ve size çok para kazandırabilir.Ancak, zaten eğitim kurslarınızı satabileceğiniz çok sayıda web sitesiyle çevriliyiz. Udemy gibi çeşitli ana platformları kullanabilirsiniz (her ne kadar kurslarınızın tüm fiyatlarını kaybettiğinizde devam eden promosyon indirimlerine tabi olsanız da) veya Coursera, Lynda.com, Teachable‘ı kullanabilir veya hatta kendi üyeliğinizi oluşturabilirsiniz bulut tabanlı yazılım kursu.

6) Çevirimiçi Reklam Yönetimi

Tıklama başına ödeme reklamlarında, Facebook, Google ve YouTube reklamları hakim güçler haline geldi. PPC ortamına hakim olursanız, en iyi başlangıç iş fikriniz hızlı ve etkili bir şekilde ölçeklendirilebilir. Yeni işinizi sınırsızca ölçeklendirebilir ve sıçrama ve sınırlarla büyüyebilirsiniz. Bu nedenle, Facebook ve Google reklamlarının nasıl çalıştığını öğrenmek için zaman ayırın.

Ayrıca, bu konularda kurslar alabilir ve doğru hedef kitleye ulaşmak için en iyi taktikleri keşfedebilirsiniz. Doğru hedef kitleye ulaştıktan ve bu kitleyi çeken doğru teklife sahipseniz, hızla pazar doygunluğuna doğru ilerleyebilirsiniz. Bu şekilde, çevrimiçi reklam yönetimi, en iyi 2019 yılı iş fikirleri olduğunu kanıtlamıştır.

7) Web Geliştirme ve SEO

2019’da birçok yeni teknolojinin gelişiyle birlikte, web geliştirme mevcut iş senaryosunu tamamen değiştirdi. Web geliştirme ve SEO dünyası sık sık şaşırıyor ve tehlikede birçok değişken olduğu için çoğu insanı korkutan bir şey. 200’den fazla algoritma sınıflandırma faktörü ile, insanların hata yapmaktan ve kendi başlarına yapmaktan çekinmeleri şaşırtıcı değildir.

Ancak, bu konuda çok iyi olursanız, nerede olursanız olun etkileyici bir miktar para kazanabilirsiniz. Veya hizmetlerinizi bir SEO veya web geliştiricisi olarak satabilir veya bağlı kuruluş bağlantılarıyla kendi niş sitelerinizi oluşturabilir ve çevrimiçi para kazanmak için pasif gelir yolunu arayabilirsiniz. Yani bunlar, iyi bir gelir elde etmek ve yüksek YG kazanmak için başlangıçtaki iş fikirleri.

8) Çevrimiçi Koçluk Hizmetleri

Bir koç olmak ve insanlara çevrimiçi eğitim vermek en faydalı ilk başlangıç iş fikri olabilir . Peki, iş, sağlık veya bilgisayar gibi herhangi bir alanda uzmansanız, neden koç olmuyorsunuz? Nerede yaşadığınız ve hizmetlerinizi Skype aracılığıyla veya bir koç olduktan sonra şahsen sağlayabileceğiniz önemli değil. En iyi becerilerinizden üçünü yazın ve bu becerileri nasıl yüksek maliyetli bir eğitim hizmetine dönüştüreceğinize karar verin.
Günümüzde insanların, yaşamlarını veya iş hayatını ön plana çıkaran doğru becerileri öğrenme fırsatı için koçlara ve ustalara binlerce dolar ödedikleri tespit edilmiştir. Dolayısıyla, yeterince yaratıcı olsanız bile, kesinlikle bir danışma hizmeti kurabilirsiniz. Bu nedenle, kullanabileceğiniz en iyi başlangıç fikirlerinden biridir.

Sonuç :

Şimdiye kadar, doğru şekilde takip edildiğinde kesinlikle başarı getirecek en iyi 2019 yılı iş fikirlerini gördük. Yukarıda listelenen en iyi 2019 yılı fikirlerinden herhangi biri, piyasada güçlü bir pozisyon elde etmek için yeterli potansiyele sahiptir. İnternet kullanıcıları hızla artıyor, bu nedenle bu fikirler işinizin daha kısa sürede büyümesine yardımcı olabilir ve ayrıca tutkunuzu beslemeniz için size yeni bir özgürlük düzeyi sağlayacaktır.

2018 yılı iş fikirlerini incelemek isterseniz tıklayın 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here