Sermayesiz İş Fikirleri 2018

0
524
Sermayesiz İş Fikirleri

Sermayesiz İş Fikirleri 2018

Bugün çoğu insan home office iş kurma hayalinin peşinden koşuyor. Evden çalışmanın en güzel avantajı sermayesiz iş fikirleri bulabilmektir. İnsanlar kendilerine farklı kariyer yolları çizmektedir. Ama bu kariyer yollarından biri mutlaka özgürce gerçekleştirecekleri bir iş deneyimi olur. Geleneksel dokuzdan beşe iş gücünün bir parçası olan ve bu hayattan çekilmenin eşiğinde olan insanlar, bundan sonra ne yapacaklarını düşünürler.Ve bizden size iyi haber: Sermayesiz fikirleri düşündüğünüz kadar zor değil!

Sizler için araştırdık ve sermayesiz iş fikirleri 2018 listesini derledik keyifli okumalar!

1.Muhasebe

Deneyim, eğitim veya lisans gerekli olabilir.

Muhasebe hizmetlerinizi özetleyen bir liste oluşturun. Bunu yapmadan önce, bu servislerin ne olacağını bilmelisin. Küçük bir işletme için rezervasyon yaptırmak mı istiyorsunuz? Daha fazla ilgili bir muhasebe seviyesi, işin ihtiyaçlarına bağlı olarak, aylık, üç aylık ve / veya yıllık bazda, bilançoları, gelir tablolarını ve diğer finansal raporları gerçekte yerine getirmek mi ? Diğer uzmanlıklar arasında, vergi muhasebesi, büyük bir potansiyel çalışma alanı yer alabilir.. Birçok çalışan, kendi günlük defter tutma kayıtlarını saklamayı zaman kaybı olarak görüyor, ancak vergileri konusunda profesyonel yardım almayı tercih ediyorlar. Sermayesiz iş fikirleri.

2.Tekne Temizliği

Deneyim, eğitim veya lisanslama gerekebilir.

Kış için sudan çıkarılan tekneler ya da sadece sezonluk onarımlar için temizlenmelidir. Teknenin tipine bağlı olarak, güverteler, uyku alanları, baş ve ambarlar gibi her şeyi de büyük bir temizlik yapmak için iyi bir zaman. Bahçede bir tekneye sahip olan evlere yaklaşarak başlayın. Ya da müşterilerine sunduğunuz temizlik hizmetini yapmak için hizmetlerinizi yat limanına pazarlayabilirsiniz.Sermayesiz iş fikirlerindendir.

3. İş Planı Hizmeti

Genişleme imkanlarına sahiptir
Pazar araştırması, iş planı anlatısı ve mali tablolar dahil olmak üzere bir iş planı kurgulama çalışmalarınız hakkında teklifler hazırlayın. Ücretinizi müşterinin isteyeceği ve diğerlerine ek servis olarak sunacağı ana plana göre planlayın. Müşterilere elektronik bir dosya verebilir ve onları oradan almasına izin verebilir ya da iş planını dosyada tutabilirsiniz ve gerektiğinde düzenleme hizmeti sunabilirsiniz. Müşterileri göstermek için iş planı örnekleri hazırlayın ve kendinizinkini dahil ettiğinizden emin olun!

4. Temizlik Hizmeti

Bu işi alabileceğiniz birçok yön var. Mesai dışı saatlerde çalışmak istiyorsanız, ofis müşterilerine odaklanabilirsiniz. Perakende işletmelere odaklanabilir ve müşterilerinizi bir veya iki blok halinde toplayabilirsiniz. Restoranlar, günlük kapsamlı temizlemeye çok ihtiyaç duyuyor ve istikrarlı müşterilere büyük bir kaynak olabilir. Belki ev temizliği ile daha çok ilgileneceksin. Temizlik hizmetleri ile birçok kez reklam veya pazarlama için çok fazla para harcamanız gerekmez, çünkü temizlik günlük bir ihtiyaçtır. Bu bakımdan kendinizi biraz öne çıkarmanız yeterli müşterileriniz sizi bulacaktır.

5. Bilgisayar Onarımı

Deneyim, eğitim veya lisanslama gerekebilir.
Kullanıcıların isteyeceği ana yazılım türlerini araştırın – kelime işlem, fotoğraf işleme yazılımı, adres-mektup birleştirme, elektronik tablo, tasarım ve özellikle güvenlik yazılımı. Tüm bileşenleri araştırın – tüm çeşitleri içinde monitör tiplerini; kablolu, ergonomik ve kablosuz klavyeler; fare çeşitleri; yazıcılar ve tarayıcılar gibi çevresel bileşenlerin yanı sıra. Kapsamayı planladığınız pazar alanında bulunan tüm İSS’lere (internet servis sağlayıcıları) tamamen aşina olun. Kişisel bilgisayar kullanıcısı, küçük işletme veya daha büyük bir şirketin ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir guru olarak kendinizi kurun.

6. Danışmanlık

Genişleme imkanlarına sahip
Danışman olmak için, bir konuda uzmanlığa sahip olmanız gerekir, böylece kendinizi bu alanda çalışmak isteyen başkalarına danışman olarak pazarlayabilirsiniz. Belki de bir eczane şirketi ile kariyerinizdeki büyük depoları idare ettiniz, büyük bir ayakkabı üreticisi için uzun yıllardır tüm pazarlamayı yaptınız ya da bir güzellik malzemeleri mağazası veya eve dönüş restoran zinciri oluşturdunuz. Bu deneyimi, başkalarının benzer şeyler yapmasına yardımcı olmak için, kariyeriniz boyunca yaptığınız aynı hataları başkalarının da yapmaması yardımcı olabilirsiniz.

7. Köpek Gezdirme

Deneyim, eğitim veya lisans gerekli olabilir
Köpek yürüyüşçüleri günlük olarak anayasal ya da bireysel olarak ya da küçük gruplar halinde günde bir ya da daha fazla kez dışarı pooches alırlar. Ama aslında köpek gezdirenlerin evcil hayvanlarla oynamak ve beslemek, gazete ve posta getirmek, ışıkları açmak ve kapatmak gibi ek hizmetler sunması daha yaygın.

8. Ebay Yardımcı

Evinizde kullanmadığınız ve eBay’de satabileceğiniz ürünler var mı? İstediğiniz fiyatı belirleyin ve açık artırmaya karar verin veya eBay mağazanıza koyun. Ardından minimum bir teklif isteyip istemediğinize ve açık artırmanın ne kadar süreceğine karar verin.

Sermayesiz İş fikirleri için takipte kalın listemizin devamı gelecek!

Birbirinden ilginç iş fikirleri yazımızı okuyun!

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here