İş Fikirleri 2018

0
761
Yeni İş Fikirleri 2018

İş Fikirleri 2018

Çeşitli sektörler arasından seçilen iş fikirleri 2018 fırsatları listemize hoş geldiniz. Listemi oluşturmama katkı sağlayan unsurlar;
1. Şimdi ve gelecekte uzun yıllar kârlı olma potansiyeline sahip olmak.
2. Kriz zamanlarında bile işi aksatmadan yapabilmek.
3. Doktora eğitimine  veya onlarca yıllık deneyim gerektirmez. Bazı işler meslek okulu eğitimi, üniversite diploması ya da daha önce çıraklık eğitimi gerektirirken, bazı işlerde ise bir önceki deneyime ve sektöre olan tutkuya ihtiyac vardır.
4. Büyük miktarda bir başlangıç sermayesi gerektirmez , ancak her işin başında gereken şey : özveri, sıkı çalışma, azim ve başarılı olma isteği.

Hayattaki amacınız çok zengin olmaksa, ilerleyen zamanlarda küçük işinizi büyütmek için büyük düşünmelisiniz. Ancak, sağlıklı bir gelir elde etme, kendi patronunuz olma ve tüm kararları alma şansınız olacak . Daha esnek bir yaşam tarzına sahip olabilirsiniz. Bir yerden bir şey inşa etmek, bir işi başlı başına çok tatmin edici hale getirebilir

İş Fikirleri 2018 aşağıda listelendiği gibidir.

Sanal Gerçeklik

Sanal gerçeklik hesaplama (VR), kullanıcıyı gerçekçi bir duyusal deneyime daldırmak için ileriye doğru büyük bir adımdır. Donanım ve yazılım satıcıları yeni VR ürünlerini pazara sunmak için hızla çalışıyor ve endüstri parabolik bir hızla büyüyor – 2020 yılına kadar statista’ya göre, VR pazarının dünya çapındaki boyutu 40 milyar doları aşacak.

Sanal gerçekliğin iş ya da zevk için potansiyel kullanımı neredeyse sınırsızdır, örneğin:
o 3D filmler – 360 derece VR’de film izleme
o Emlak pazarlaması – yeni bir ev arayışında bulunun ve çevrimiçi bir VR’ye girmeyi unutmayın.
o Oyun – VR, neredeyse haftalık olarak yayınlanan yeni VR başlıkları ile oyun endüstrisinde devrim yaratıyor
o Takım oluşturma egzersizleri – grup VR deneyimi ile takım oluşturma olaylarını sallayarak
o Sosyal medya VR etkileşimi – arkadaşlar sanal bir çevrimiçi alanda etkileşim kurabilecekler
o Eğitim – VR, eğitim senaryolarına çok daha yüksek bir gerçeklik derecesi enjekte edebilir. Birçok işletme (UPS gibi) VR kullanarak yeni dağıtım sürücüsü eğitim programları başlatıyor.
o Meditasyon – VR, özelleştirilmiş meditasyon için idealdir
VR “kaçış odaları” ve salonları (insanların gruplarının VR oyunları oynamak veya VR maceralarına gitmek ve / veya grup bulmacalarını çözmek için bir araya geldiği yerler) olağanüstü bir büyüme yaşıyor. Eğer teknoloji meraklısıysanız ve teknolojiyle ilgileniyorsanız, sanal gerçeklik sizin için iş fırsatı olabilir.

Nitelikli Ticaret

Günümüzde bazı ebeveynlerin , kısmen kariyerlerinin kötü bir şekilde ödenmekte olduğu yönündeki yanlış inancından dolayı, çocuklarının kariyer seçimi olarak yetenekli ticaret yapmayı göz ardı etme eğiliminde olmaları talihsiz bir durumdur . Aslında, yetenekli esnaflar genellikle çok iyi ödenir ve tatmin edici kariyerlerin tadını çıkarırlar.
Mevcut esnafın% 40’ının önümüzdeki on yıl içinde emekli olacağı tahmin ediliyor ve bu gibi yetenekli işçiler için büyük bir talep yaratılıyor:
o Kaynak
o Marangozluk ve genel inşaat
o Sıhhi tesisat, pipefitting ve buharlama
o Elektrik ve elektronik kontrol sistemleri
o Isıtma, havalandırma, klima ve soğutma (HVAC)
o Makineciler ve Metal İşçileri
o duvarcılık
o Steelworking
Yetenekli ticaretlerin doğası, kendilerini serbest meslek sahibi olmak için ideal bir hale getirir:
o Yüksek maaşlar ve çoğu yerde deneyimli esnaflar için güçlü talep
o Çoğu esnaf işin müşteri iş yerinde yapıldığı gibi ev tabanlı işletmeler olarak işletilebilir.
o Birçok işletme ile kıyaslandığında, başlangıç sermayesi maliyetleri çoğu yetenekli işlem için nispeten düşüktür ve çoğu iş güvenliği sağlamak için herhangi bir dereceye kadar otomatikleştirilemez.
o Talebin daha güçlü olduğu diğer yargı bölgelerine taşınabilme yeteneği. Birçok deneyimli tüccar, daha yüksek ücret seviyelerine komuta etmek için uzak ya da denizaşırı bölgelerdeki fırsatlardan yararlanmaktadır.
Neden talep avantajından yararlanmıyor ve bir sonraki iş fırsatınız olarak yetenekli işlerden birini değerlendirmiyorsunuz? İş için rollover kullanma .

Yazılım Mühendisliği ve Geliştirme

Yazılım mühendisleri ve geliştiricileri, ana bilgisayarlardan mobil cihazlara kadar çeşitli platformlarda yazılım oluşturur, test eder ve sürdürür. Göre ABD Çalışma İstatistikleri Bürosu , yazılım geliştiriciler için talep 2023 ile yüzde 17, her yıl artması bekleniyor ve 2014 yılında medyan ödeme yılda biraz üzerinde 100.000 $ oldu.
Yazılım geliştirme endüstrisinin doğası, sözleşmeli istihdam için ideal hale getirir . Birçok yazılım mühendisi maaşlı çalışanlar olarak işe başlar ve sonunda kendi hesabına çalışan müteahhitler haline gelir. Bulut bilişim ve uzaktan erişim kolaylığı, yazılım geliştirmeyi ideal bir ev-tabanlı iş haline getirir.

Çocuk Hizmetleri

Çocuk hizmetleri pazarında çeşitli alanlarda iş fırsatları vardır:
o Açık okul öncesi gibi çevresel odaklı teklifler de dahil olmak üzere kaliteli okul öncesi eğitim
o Sanat dersleri ve olaylar
o Okuma, matematik ve İngilizce gibi kritik becerilerde ders vermek
o Tenis, yüzme, futbol ya da golf dersleri gibi spor eğitimi
Çocuklarla çalışmaktan hoşlanıyorsanız ve eğitici bir eğitim ve / veya tecrübe sahibi olursanız, bunu neden bir işe dönüştürmeyin?

Ev Tadilatları

Eğer inşaat sizin kanınızda ise ve müşterilerinizin ev tadilat rüyasını yapmaktan zevk alacağınızı düşünüyorsunuz, neden bir işe dönüştürmüyorsunuz?
Evlerinde (veya işyerlerinde) onarım veya yenileme yapılması gereken hemen hemen herkese sorun – yeniden yapılanma yüklenicilerinin bulunması zor ve iyi olanların her zaman meşgul olması. Ev yenileme, belirsiz ekonomik zamanlarda bile her zaman iyi gibi görünen bir iştir.
İstatistikler , ABD’deki ortalama ev sahibinin evdeki gelişmelere yılda yaklaşık 3000 dolar harcadığını göstermektedir – marangozlar, ressamlar, süpürücüler, çatı kaplamaları, treylerler ve diğer esnaflar için çok fazla iş yaratmaktadır.

Ev tadilatı işi, bir dizi nedenden ötürü serbest meslek sahibi bireyler için ideal olarak uygundur :
o Çoğu yenileme sözleşmeli olarak gerçekleştirilir
o Araç ve makineler için başlangıç sermayesi yatırımı , tipik olarak yeni inşaat için gerekli olandan daha azdır.
o Eser mükemmel bir yeniden modelleme yaparak, müşteri konumunda yapılır gibi iş tesislerinde gerekli değildir evden iş

Tadilat müteahhitleri bir dizi farklı şekilde hizmet vermektedir:
o Yüklenicinin işin çoğunu veya tamamını gerçekleştirdiği kişiler olarak
o Çalışmayı yapan çalışanları veya taşeronları işe alan ve denetleyen genel yükleniciler olarak
o Banyo veya mutfak tadilatı veya tarihi yapıların restore edilmesi, enerji verimliliğinin arttırılması veya güneş enerjisi tesisatları gibi nişler gibi belirli bir alandaki uzmanlar olarak

Başarılı bir yenileme yüklenicisi olmak için şunları yapmalısınız:
o İnşaat inşasında kapsamlı deneyim, en az bir tanesi esnafın uzmanlığı ve diğerlerinin bilgisi
o Endüstrideki iyi temaslar, bu nedenle ihtiyaç duyulduğunda uzmanlık gerektiren işlerin (mimarlar, yapısal mühendisler, lisanslı elektrikçiler, su tesisatçıları, treyler vb.) Yapılması için alt yüklenicilere başvurabilirsiniz.
o Yerel bina kodları ve güvenlik düzenlemeleri hakkında güncel bilgiler
o Yetki alanınızda gerekli görülürse lisanslama ve sertifikalandırma. ABD’de, Yeniden Yapılanma Endüstrisi Ulusal Birliği, tadilatçılar için çeşitli sertifika seviyeleri sunmaktadır.
o İyi organizasyon becerileri

Bisiklet Satış, Servis ve Kiralama

Sağlık ve çevre yararları göz önüne alındığında, bisiklete binmenin, katılım sıklığıyla Amerika’da en popüler ikinci dış mekan etkinliği haline gelmesi şaşırtıcı değildir. Peopleforbikes göre :
o ABD bisiklet commuting, ülke çapında yüzde 47, en büyük şehirlerde yüzde 73, 10 yıllık bir süre içinde artmıştır. Kuzey Amerika şehirleri işe gidip gelmek için araba kullanmak yerine bisiklet kullananların sayısını artırmak için çok çalışıyorlar.
o Amerikalılar yılda 7 milyar dolar harcayarak 81 milyar dolar harcıyor.
Sağlıklı, popüler, çevre için iyi ve hükümet tarafından ağır bir şekilde teşvik edilen her şey oldukça iyi bir iş bahisi. Pedallı sadece elektrikli bisikletlere ek olarak, E-bisikletleri çok popüler hale gelmiştir. E-bisikletler elektriksiz olarak pedal çevirilebilir veya yardımcı olmak için elektrik kullanırlar ve satışların 2018 yılına kadar 50 milyon üniteye yaklaşması beklenir. Düzenli pedallı bisikletler, ön değiştirmeye izin veren bir kit ile E-bisikletlere dönüştürülebilir veya Biri küçük bir elektrik motoru içeren ve bir pil ve kablo ekleyerek arka tekerlek göbeği.
Bisiklete binme tutkunuzsa ve girişimci olmak istiyorsanız , bu sizin için mükemmel bir iş fırsatı olabilir.

Kıdemli Bakım Hizmetleri

Üst düzey bakım hizmetleri en iyi iş fırsatlarından biri olmaya devam ediyor. Demografi büyük bir rol oynamaktadır. İlk bebek bombaları 2011’de 65 yaşını doldurdu. Tüm bebek boomer kuşağı 2030’a kadar 65 yaşını doldurmuş olacak. Yaşlılar tüm ABD nüfusunun 1 / 4’ünü oluşturacaklar. Ne yazık ki, önceki nesillere göre daha uzun yaşamaları beklenmekle birlikte, kar amacı gütmeyen Birleşik Sağlık Vakfı tarafından kıdemli sağlıkla ilgili bir rapora göre, daha fazla hastalık geçirmeleri bekleniyor .
Neyse ki, bebek bombaları önceki nesillere kıyasla zengin bir demografik. Çoğunlukla, yaşam tarzlarını sürdürebilmek için gerekli olan hizmetleri ödeyebilirler. Bu, kendi toplumlarında evde yaşamaya devam etmeyi içerir. Araştırmasına göre Emekliler Amerikan Derneği (AARP) , yaşlılar yaklaşık yüzde 90 bu hedefi var.
Birçok varlıklı yaşlı, çeşitli sağlık ve / veya hareketlilik sorunlarından muzdariptir ve giderek daha fazla rahatsızlık duymakta ya da kendi araçlarını kullanamamaktadır. Evcil hayvanlar için çevre düzenlemesi, temizlik, yemek pişirme veya bakım gibi ev işlerinin yapılmasını zor veya imkansız bulabilirler. Diğerleri yoğun bir şekilde seyahat eder ve evde oturmak veya evcil hayvan bakımı ve mülk bakım hizmetleri gerektirir. Sonuç olarak, kıdemli bakım trendinden yararlanmak isteyen girişimciler için zengin fırsatlar vardır. Kendi işinizi sıfırdan başlamakta ilginç değilseniz, çeşitli kıdemli bakım hizmeti fırsatları mevcuttur.

Vücut Dekorasyon Hizmetleri (Piercing ve Dövmeler)

İstatistiklere göre, dövme endüstrisi 2014 yılında 3 milyar dolar gelir elde etti ve hızla büyümeye devam ediyor:
o Amerikalı hane halklarının yüzde 40’ının dövmede en az bir üyesi var, 1999’da yüzde 21
o Genç binlerin yüzde 22’si en az bir dövme yaptırıyor
o 25-39 yaş grubundakilerin yüzde 30’unun dövmeleri ve 30-39 yaş arası yetişkinlerin yüzde 40’ı vardır.
o Dövmeler orta yaşlı yetişkinler arasında da popülerdir – 40-49 yaş grubundakilerin yüzde 30’u en az bir
Dövme sanatçılarının çoğu, bir profesyonelin yanında (genellikle üç yıl veya daha fazla) bir çıraklık yoluyla ticareti öğrenirler. Sağlık ve güvenlik nedenlerinden dolayı, bazı yargı bölgeleri sınıf deneyimi gerektirir.
Sanatsal ve yaratıcı becerileriniz varsa, dövme sanatçısı olmak mükemmel bir iş fırsatı olabilir.

Danışmanlık ve Terapi

Ruh sağlığı alanı, hizmetlere yönelik artan talebi yaşayan başka bir meslektir. BLS, evlilik ve aile terapistlerinin 2020 yılına kadar yüzde 41 oranında büyümesi gerektiğini beklemektedir.
Ruh sağlığı danışmanlığının niteliği, özel uygulama için uygun hale getirir. Sahadaki pek çok profesyonel meslek seçimini kendi danışmanlık şirketlerine başlatıyor. Bu genellikle, kapsamlı eğitim gerektirir ve genellikle de yüksek lisans derecesi gerektirir.

Mali Müşavir / Planlayıcı

ABD İşgücü İstatistikleri Bürosu’na göre, finansal danışmanlar / planlamacıların 2026 yılına kadar yüzde 30’luk öngörülen büyüme oranıyla yüksek talepte olması bekleniyor . Kanada’daki çalışmalar, Kanadalılar için Ipsos Reid tarafından yapılan 2011 tarihli bir ankete göre, Kanadalıların sadece yüzde 20’sinin matematik ve para becerilerinde güvenli bir finansal gelecek planlamasıyla ilgili olarak güven duyduğuna işaret ediyor.
Mali müşavir / planlamacı olmak normalde lisans yönetimi ve menkul kıymet yönetiminde ek eğitim gerektirir ve bu da lisans / sertifikasyona yol açar. Fakat bu, demografik dalgaya binen başka bir iş. Büyük bir bebek patlaması havuzu emekliye ayrılıyor ve onların maliyesine ihtiyaç duyuyor ve yardım istiyorlar. Mali danışmanlık ve planlama, ideal bir iş fırsatıdır.

Gurme kahve

Espresso, latte ve cappuccino’lara hizmet veren bağımsız bir kahve dükkanının Starbucks’la rekabet edemeyeceğini mi düşünüyorsunuz? Tekrar düşün. Kısa bir süre önce küçük kasabamda açılan yeni bir kahvehane ve ilk günden itibaren müşterileriyle dolu. Sahibi, başarısını şu şekilde kullanır:
o Araç, bisiklet ve yaya trafiği için elverişli bir konumda olmak
o Açık veranda da dahil olmak üzere hoş bir atmosfer sunar.
o Küçük miktarlı özel kahvelerden yapılan yüksek kaliteli içeceklerin servis edilmesi, düzgün şekilde eğitilmiş baristalarla servis edilmesi, böylece ürünün tutarlı olması
o Demlenmiş kahve satarak fast-food satışlarıyla rekabet etmeye teşebbüs etmeyin.
Özel kahve için bir tutkunuz varsa, neden bir sonraki iş fırsatınız olmasın?

Tesisler Destek Hizmetleri

Tesisler destek hizmetleri, aşağıdakiler de dahil olmak üzere, işletmeler için tüm tesis hizmetlerini kapsayan her şeyi kapsayan bir terimdir:
o Temizlik
o Güvenlik
o Bina Bakımı
o boyama
o Hareketli
Endüstrinin 2026 yılına kadar yüzde 30 büyüyeceği tahmin ediliyor. Bakım veya inşaat ve iyi örgütsel becerilerle ilgili bir geçmişiniz varsa, neden bir işletmeyi tesis destek hizmetleri koordinatör.

Tekerlekler Piyasalar: Yemek Arabaları

Yiyecek Kamyonu

Çoğu insanın hamburger, patates kızartması ve sosisli sandviç gibi geleneksel fast food yemekleri sunan bir gıda kamyonu vizyonu vardır, ancak iyi, sağlıklı ve besleyici gıdaların mobil satıcılar tarafından satılamaması için bir neden yoktur. Örneğin, Boston’dan muazzam derecede başarılı olan Clover Truck , MA, yerel olarak tedarik edilen, organik malzemelerden üretilen ve aslında patates kızartmasına hizmet eden vejetaryen yemekler sunan mevsimsel olarak değişen bir menü sunan bir filo kamyonu işletmektedir. GMonkey , yakıt için biyodizel kullanan ve Durham, CT sakinlerine lezzetli vejetaryen yemekler sunan bir “eko” gıda kamyonu işletiyor.

Eğer lezzetli besleyici gıda ve “kamyonda tutmak” için bir arzu yaratmak için bir şaka varsa neden bir iş olarak bir mobil gıda kamyonu düşünmüyoruz? Nasıl başlayacağınızı öğrenin .

Gerekli Eğitim, Becerileri ve Eğitimi Kazanma
Daha büyük şeylerin hayalini

Kendi işinizi kurmak için kısayol yoktur . Bu fırsatlardan bazılarından yararlanmak için gerekli akademik bilgileri ve / veya beceri ve eğitimi edinmeniz gerekecektir. Seçmiş olduğunuz alanda kendi işinize girmeden önce belirli bir süre için çalışan veya çırak olarak çalışmak , kendi işinize başlamak için gerekli eğitim ve iş becerileri ve deneyimi sağlayabilir. Kendinize bir isim vermenize ve müşterilerin bir listesini geliştirmenize izin verebilir , böylece kendi işinizi kurduğunuzda zaten potansiyel müşterilere sahip olursunuz.

Katı Bir İş Planı Geliştirin

Genç Siyah iş kadını, yeni şirketin lansmanını planlamak için beyaz tahta kullanıyor.

Katı bir iş planına sahip olmanın iyi bir fikir olmasının birçok nedeni vardır . Bir iş planının temel bir bileşeni pazarı araştırıyor . Bu alıştırmayı yapmak, iş fikrinizin yerel bölgenizde mümkün olup olmadığını söyleyecektir .

Eğer gerekiyorsa bir iş planı olması da şarttır başlangıç gibi sermaye borç finansmanı banka veya gelen sermaye finansmanı gelen yatırımcılar .

Bir iş planınız ve başlangıç ​​sermayeniz olduğunda , işletmeniz için kazanan bir isim seçin ve bunu eyaletinizle kaydedin. Ne tür bir işletme sahipliğinin sizin için en uygun olduğuna karar verin. Bir olmak ister misiniz tek mal sahibi veya başlamak ortaklık ? Eğer Meli dahil ? Gerekli olan iş ruhsatlarını veya izinleri alın ve durumunuzda gerekliyse vergi için kaydolun. Sigorta gereksinimlerine bakın. Ardından işletmenizi tanıtmaya başlayın .

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here