İnternetten Para Kazanma Yolları

0
1370
İnternetten Para Kazanma

İnternetten Para Kazanma

Günümüzde teknoloji geliştikçe bir çok ara meslekde ortaya çıkıyor. Mesela internetin gelişimi bir çok farklı mesleği beraberinde getirmiştir.Bu durum doğal olarak İnternetten para kazanma yollarını oluşturdu. Birçok farklı girişimcilik fikirleri ile internetten kısa zamanda kolayca para kazanabilirsiniz. Önemli olan sabır,azim ve başarma isteğinizdir. Hayatınızda gerçekleştireceğiniz girişim size yepyeni bir inovasyon penceresi açacaktır. İnternetten para kazanmak sizi kemdi işinizin patronu haline getirecektir.

Bir iş kurmayı ve kendi işinizin sahibi olmayı her zaman düşündünüz. Kafanızda sayısız internetten para kazanma yollarını gözden geçirdiniz ve işinizden çıkıp internetten para kazanabilirseniz hayatınızın nasıl olacağını hayal ettiniz.Dünyayı kolaylıkla gezebilir, kendiniz ve aileniz için rahat bir yaşam tarzı yaratabilir ve finansal özgürlüğe kavuşabilirsiniz. Sonunda 9-5 yaşam tarzının kısıtlamalarından kaçabilir ve zamanınıza tamamen sahip olabilirsiniz.

Şimdi arkanıza yaslanın ve iyice düşünün 2018 yılını avantaja çevirmek için geç değil!

Size, 2018’in internetten işinize başlamanız ve para kazanmanız için gereken yıl olduğunu söylemek buradayım. Her zamankinden daha fazla fırsat var ve bu avantajdan yararlanmalısınız!

Başlamanıza yardımcı olmak için 6  internetten iş fikrini belirledim. Bunları okuyun, hangi alanla bağlantı kurduğunuza bakın ve araştırmanızı yapmaya başlayın.

Sonra bir tane ile başlayın, işte bu kadar basit!

1. İnternetten Para Kazanma : Bir Blog Açın

Blogları eskiden tuttuğumuz günlük defterlerimizin bir dijital hali olarak düşünebiliriz. Özellikle günümüzde bu günlükleri dijitale taşınmasındaki en büyük katkı internetin gelişmesiyle gerçekleşmiştir. İnsanlar artık aklındaki her soruyu internet yoluyla cevaplandırıyorlar. Bu durum farklı alanlarla ilgili blogların ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Sizlerde ilgilendiğiniz bir alanla ilgili blog açarak ilerleyen dönemlerde blogunuzda reklamlar yayınlayarak internetten para kazanma yollarından birini keşfedebilirsiniz.

İnternetten blog yoluyla para kazanacaksanız biraz sabır ve çalışma gerekmektedir. Bir blog oluşturmanın bütün unsurlarını başlı başına yerine getirebilirseniz. Çok iyi paralar kazanabilirsiniz.

Ayrıca blog yazarak ayda 50 Bin Dolar kazanan bloggerlar olduğunu biliyor muydunuz !

İlk blogunuza başlamanıza yardımcı olacak bazı kaynaklar:
https://websitesetup.org/customize-wordpress-101/
https://websitesetup.org/how-to-sign-up-with-bluehost/
https://websitesetup.org/increase-website-traffic/

2.İnternetten Para Kazanma : Affiliate Marketing

Bağlı olduğunuz bir kuruluşun ürünlerini internet yoluyla tanıtarak komisyon kazanma sürecidir.

Affiliate Marketing ile para kazanmanın iki ana yolu vardır:

• Bilgi ürünleri : Ebooks, üyelik siteleri, video dizileri, vb. Gibi ürünleri tanıtmak ve bu tür bağlı kuruluşlar pazarlama, size komisyonda% 50’ye kadar veya daha fazla para kazandırabilir, ve tanıtımı yapılacak ürünleri bulmak kolaydır.
• Amazon ortakları. Birçok affiliate markating yapan pazarlamacılar, Amazon ile başarıya sahiptir. Aralarından seçim yapabileceğiniz milyonlarca ürün var ve oldukça kârlı olabilir. Daha fazla bilgi için Amazon Associates Programına göz atabilirsiniz .

Ayrıca Amazon Türkiye sitesi için buraya tıklayabilirsiniz: https://www.amazon.com.tr/

Hızlı not: affiliate markating’e başlamadan önce, en azından SEO ve metin yazarlığı ile ilgili temel bilgilere sahip olmanız size yardımcı olabilir. SEO hakkında https://www.seohocasi.com/ bu siteden detaylı bilgi öğrenebilirsiniz.

3.İnternetten Para Kazanma : E-Ticaret Sitesi Kurma

İnternetten para kazanmanın en iyi yollarından biri, bir e-ticaret mağazası kurmaktır.E-ticaret yolu ile, birçok pazarda, herhangi bir internet pazarlama deneyimi olan veya olmayan eski okul işadamlarına karşı rekabet edeceksiniz. Birçoğunda, gelişmek için çok fazla yer bırakan glitchy, güncel olmayan web siteleri var ve onların eksikliklerinden faydalanabilirsiniz. Hala hiçbir şekilde kolay değil. Zorlu çalışma gerektirir ve yüz binlerce e-ticaret web sitesi ve çevrimiçi mağaza arasında öne çıkmanız gerekir. Ancak benzersiz bir niş doldurup doğru pazarlama tekniklerini uygulayarak, e-ticaret mağazanızı karlı bir başarıya dönüştürebilirsiniz.

E-ticaret mağazanıza başlamanıza yardımcı olacak bazı ipuçları:

• Karlı bir pazar bulun. Bazı fikirleri beyin fırtınası yapın, anahtar kelime araştırması yapın ve olabildiğince spesifik olmaya çalışın. Örneğin, sörf tahtaları satmak için büyük olasılıkla bir çok rekabet var. Ancak, sörf raflarına kadar daraltırsanız, piyasada daha iyi bir şansa sahip olabilirsiniz.
• Kendinize “Ürün pahalı mı?” Diye soruyor. Üretim, dağıtım, yeniden satış vb. İle ilgili maliyetler var. Ürününüz pahalı değilse (en az 50 ABD doları veya daha fazla), sattığınız zamana kadar kar kalmamış olabilir. ürün.
• Kendinize şu soruyu sorun: “Ürün bir büyüme pazarında mı?” Pazarınız zaten zirveyi geçtiyse (VCR pazarı) ve aşağıya doğru eğimliyse, muhtemelen dahil olmak istemezsiniz. Bunun yerine, en çok kar ve büyüme potansiyeline sahip olacağınız bir sektöre girmek istiyorsunuz.
• Shopify mağazası oluşturmayı düşünün. Shopify, e-ticaret için oluşturulmuş bir sistemdir. Bazı temel web bilgisiyle, düşük maliyetli bir yatırımla ve kodlama gerektirmeden çok hızlı bir şekilde iyi görünümlü bir mağaza kurabilirsiniz. Shopify’ın 30 günlük ücretsiz bir deneme sürümü de vardır, bu yüzden bir kuruş ödemeden işe başlayabilirsiniz.

4.İnternetten Para Kazanma : İnternetten Ürün veya Kurs Oluşturun

İnternetten bir ürün veya ders oluşturmak. Aslında bir kitap e-kitap yazmaya benzer. Uzmanlık alanınızı internet yoluyla başaklarına öğretirsiniz.
İnternetten kurs vermek için belirli kaynaklar vardır ama bu aralar en iyisi https://www.udemy.com/ platformudur.

5 .İnternetten Para Kazanma : YouTuber ol

Videolar giderek daha popüler hale geliyor. Instagram ve Snapchat Hikayelerinden Facebook’a Canlı video, videolar sadece büyümeye devam edecek. Eğer kameranın arkasında olmanın düşüncesini her zaman sevmiş olsaydınız, şimdi bir avantaj elde edebileceğiniz zamandır.İster bir vlog oluşturup ister reklam kitlenize reklam gelirleri / satış ürünleri olsun ya da web sitenize daha fazla trafik çekmek için bir YouTube kanalı oluşturun – 2018, başlamak için harika bir zaman. YouTube videoları, yalnızca daha iyi öyküler anlatmanıza ve kitlenize daha değerli içerikler sunmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda karlı konuşma fırsatları elde etmenize de yardımcı olabilir.

En iyi yanı, dışarı çıkıp pahalı bir fotoğraf makinesi almanıza bile gerek yok – kaliteli bir kamera lensi olan bir akıllı telefonunuz olduğu sürece, ilk videonuzu hemen çekmeye başlayabilirsiniz!

6.İnternetten Para Kazanma : SEO Öğrenin

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), Google gibi arama motorlarında belirli “arama terimleri” için daha üst sıralarda yer alabilmeniz için bir web sitesi almayı ifade eder. Bir web sitesi daha üst sırada yer aldığında, daha alakalı trafik alır ve daha fazla gelir elde edebilir.Bu, internet pazarlama dünyasında oldukça değerli bir başka yetenek. Bu söylendiği gibi, biraz zor olabilir çünkü Google daima algoritmalarını değiştiriyor. Bununla birlikte, bazı arama değişme kuralları. Her zaman yeni stratejileri öğrenmek ve test etmek için öncü olmak zorundasınız. SEO konusunda uzmanlaşabiliyorsanız, şirketler her zaman yardımlarınız için size ödeme yapmaya istekli olacaklardır.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here